Ve spolupráci s MAP Frenštát jsme mohli dětem představit jeden z workshopů Malé technické univerzity v rámci polytechnické výchovy dětí a to přímo v naší mateřské škole. Děti spolu s lektorem přemýšlely, jaké stavby mohou […]

Děti spolu s lektorem přemýšlely, jaké stavby mohou být ve městě. Ve skupinkách si nejprve postavily dle plánu komunikaci. Postupně stavěly domy, mrakodrapy, školu a policejní stanici, a to dle přesného zadání: stavba, která má střechu, okna, dveře.

Společně potom rozmístily stavby okolo silnice. Všechny děti zasloužily si diplom malého stavitele.