Konečně jsme mohli rodičům, babičkám a tetičkám zatancovat, zazpívat a říct básničky, které jsme se naučili! Od rána jsme se dívali na oblohu, zda nám vyjde počasí. Nakonec nás ani […]

Konečně jsme mohli rodičům, babičkám a tetičkám zatancovat, zazpívat a říct básničky, které jsme se naučili! Od rána jsme se dívali na oblohu, zda nám vyjde počasí. Nakonec nás ani pár dešťových kapek na začátku nezastavilo. A potlesk nás neminul.

Po zpěvu jsme společně s rodiči vykopali díry a zasadili keře, sazeničky zeleniny a bylinky. Taky jsme vypleli záhony a cestičky. Děti, které si keříky k nasazení donesly z domova, si je označily cedulkou se svým jménem a názvem rostliny. Ted už netrpělivě čekáme, co všechno se nám urodí.

Na závěr zahradní slavnosti jsme měli oheň a opekli špekáčky.

Rodičům děkujeme, že zakoupili keře a přinesli sazeničky! Moc si toho vážíme a máme z této akce velkou radost!