Tentokrát jsme se vydali za dobrodružstvím na zámek Kunín. Přivítala nás milá paní, která nás uvedla do krásných komnat zámku. Zavedla nás do místnosti plných krásných loutek, které nám pojmenovala […]

Tentokrát jsme se vydali za dobrodružstvím na zámek Kunín. Přivítala nás milá paní, která nás uvedla do krásných komnat zámku. Zavedla nás do místnosti plných krásných loutek, které nám pojmenovala dle jejich materiálu a použití. Děti se zahrály na chvíli na lesní víly.

Dále nás provedli mladí studenti, kteří nám představili na obrazech majitele zámku a ukázali nám jejich komnaty.

Děti si také zahrály na opravdovém jevišti pohádku o hloupém Honzovi, kterou jim nakonec také zahráli herci.

Zlatou tečkou byl ugrilovaný párek od zámeckého šéfkuchaře.

Výlet to byl opravdu povedený, plný krásných zážitků.