Letošní projekt jsme završili na šachovém turnaji 26. 5. 2022 pořádaným MAP Frenštát. Pan trenér vybral 4 nejlepší hráče z naší MŠ. I když se děti neumístily, patří jim velká pochvala za účast. […]

Letošní projekt jsme završili na šachovém turnaji 26. 5. 2022 pořádaným MAP Frenštát. Pan trenér vybral 4 nejlepší hráče z naší MŠ. I když se děti neumístily, patří jim velká pochvala za účast. Je to pro ně první velká zkušenost soutěžit v cizím prostředí.

Za celoroční snahu a pozornost děti dostaly na poslední lekci v MŠ od pana trenéra pěknou památku, šachovou figurku. Tuto pozornost si zaslouží opravdu všechny děti. I když se zdá, že děti jsou moc malé na tuto hru, všechny po roční lekci zvládnou postavit figurky na šachovnici, umí figurky pojmenovat a dokonce už vědí pojem jako je diagonála a šachová rošáda.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

https://www.msbordovice.cz/fotogalerie/