Ve středu 28. 2. jsme jeli autobusem do Ostravy na loutkové představení Medvěd, který tam nebyl. Poprvé jela na výlet i mladší třída. Děti byly napjaté, jak to všechno bude. Nakonec […]

Ve středu 28. 2. jsme jeli autobusem do Ostravy na loutkové představení Medvěd, který tam nebyl. Poprvé jela na výlet i mladší třída. Děti byly napjaté, jak to všechno bude. Nakonec všechny děti jízdu do Ostravy zvládly a divadelní představení v opravdovém loutkovém divadle si užily. A chutnala jim i svačina v parku.

Byl nebo tam nebyl? Krásná scéna vtáhla děti přímo do děje. Seděly si pohodlně na polštářcích přímo uprostřed scény. Představení bylo doprovázeno na housle, které dobarvovaly celou atmosféru. Děti si mohly loutky i pohladit.