Poznáváme ptáčky Učíme se, které ptáčky můžeme vidět v zimě. Procvičujeme jemnou motoriku, hledáme písmenka a přiřazujeme je ke slovům. Od čtvrtka do úterka slavíme masopust. Každý den máme masopustní veselí, […]

Poznáváme ptáčky

Od čtvrtka do úterka slavíme masopust. Každý den máme masopustní veselí, ve čtvrtek je pyžamová párty.

V pátek hledáme poklad

V pondělí máme divadlo- Pohádka o rukavičce

Všichni zaměstnanci se proměnili v herce a zahráli dětem pohádku.

Děti si orazily vstupenky a paní uvaděčka Kačenka je kontrolovala a pouštěla dovnitř.

Vyzdobená je i jídelna a hned se nám všechno chutná… l

V úterý je karneval, vyvrcholení masopustu.

Od středy až do Velikonoc bude půst, víme, co to znamená.

Někdo našel rukavičku, kdo jí našel? Mohla by to být nápověda k pohádce?

Lesní školka předškoláci – vycházka k tůním, pozorování života ve vodě, objevení pijavice

Pokračování pohádky O rukavičce

Děti každý den děti objevily jedno zvířátko. Nakonec si samy pohádku O rukavičce zahrály.

Oslava svátku Dorotky a Lili

Lesní školka 29.2.

Sotva jsme vyrazili, objevili jsme medvěda na plotě. Vzali jsme ho sebou, aby s námi našel novou vyhlídku s posezením. Po cestě jsme narazili ještě na další zvířátka a děti postupně přišly na to, že jsou to zvířátka z pohádky z loutkového divadla. Na nové vyhlídce jsme v mlze vůbec nic neviděli.

Starší děti, abychom jsme se v té mlze neztratili, nám na cestu zpět přichystali překvapení. Kouzelný provázek, který nás dovedl přes celou louku až k přejezdu.