Letos hrajeme šachy už třetím rokem. Na rozdíl od předchozích dvou let šachy letos již nejsou hrazeny z projektu MAP, ale hradí si je rodiče jako kroužek šachů z Astry Frenštát. Do […]

Letos hrajeme šachy už třetím rokem. Na rozdíl od předchozích dvou let šachy letos již nejsou hrazeny z projektu MAP, ale hradí si je rodiče jako kroužek šachů z Astry Frenštát.

Do šachů se letos přihlásilo 10 dětí. Pan trenér Dominik Kula přijíždí do mateřské školy každý pátek. Lekce trvá 60 min. Děti se učí na tréninku koncentraci, orientaci v ploše, rozvíjejí si předmatematické dovednosti, uplatňují naučené strategie, rozvíjí si logické myšlení. Také se učí dodržovat pochopená pravidla, respektovat soupeře a hrát fér.

6. ledna

Opakování pohybu jednotlivých figur

13. ledna

16. ledna

27. ledna

3. únor

10. března

31. března

5. května