1. lekce Počet dětí na ledě: 20  Počet dění na střídačce: 1  Míra nasazení: obrovská Počet instruktorů: 1                  Počet vazačů bot, zvedačů a doprovodu na toaletu: 3 Na první lekci jsme se […]

1. lekce

Počet dětí na ledě: 20  Počet dění na střídačce: 1  Míra nasazení: obrovská

Počet instruktorů: 1                  Počet vazačů bot, zvedačů a doprovodu na toaletu: 3

Na první lekci jsme se naučili jak se držet pomocné branky, co znamená, když se řekne na ledě tučňák a taky jak nepadat . A pak, jak máme správně padat, když už padáme. A jak se zvednout z jednoho kolínka, když se chceme zase postavit. Jezdili jsme chvíli s brankou a většina zkusila i bez branky. Bez pádu se to neobejde, ale děti jsou sportovci a většinou se tomu smějí. 

2. lekce

Počet dětí na ledě: 19  Počet dění na střídačce: 3  Míra nasazení: ještě větší

Počet instruktorů: 2                  Počet vazačů bot, zvedačů a doprovodu na toaletu: 3

Start lekce byl s obrázky namalovanými na ledě. Pan trenér nám řekl, že budeme zářit a usmívat se jako sluníčko. A pak jsme opakovali správné pády na led, zatancovali jsme si si a sbírali míčky. Většina si vyzkoušela jezdit bez branky a už jsme se se tolik nebáli.

3. lekce

4. lekce

5. lekce

6.lekce

7.lekce