Anežka slaví svátek Pokračujeme v příběhu Medvěd, který tam nebyl První zvíře, které medvěd potkal byla kravička – co všechno o ní víme? Vycházka za ovečkami Starší děti hrají divadlo Děti […]

Anežka slaví svátek

Pokračujeme v příběhu Medvěd, který tam nebyl

První zvíře, které medvěd potkal byla kravička – co všechno o ní víme?

Vycházka za ovečkami

Starší děti hrají divadlo

Děti si vyrobily stínové divadlo, postupně si vystříhaly loutky k pohádce O medvědovi, který tu nebyl. Pak nastala velká improvizace.

Lesní školka 7.3. – řežeme, vrtáme….

Lesní školka 14.3. – stavíme domečky pro žížaly

Jarní průzkumná cesta

Už umíme sami cvičit s padákem

Lesní školka 21.3.

Starší děti vyrazily do kouzelného lesa, kde si zkoušely svou zručnost s pilkou, kladívkem a hřebíky. Cestou zpět přes louky stejně jako mladší děti, mohly vidět v akci katr, jak řeže kmeny na desky.

Mladší děti vyrazily do lesíka za koleje, kde si vytvořily Mařenu z přírodnin, naučily se písničku k zahánění zimy. Za zpěvu písně vyháněly zimu. Nakonec hodily Mařenu do potůčku, aby odnesla chlad, všechny neduhy a špatné nálady.

Kačenka slaví narozeniny

Jarní tvořeníčko a oseníčko