Na začátku tohoto školního roku jsme za podpory MAP Frenštát, začali se vzdělávacím blokem Veselé šachy. Děti si hravou formou osvojily základní tahy, naučily se logicky přemýšlet a být trpělivé. […]

Na začátku tohoto školního roku jsme za podpory MAP Frenštát, začali se vzdělávacím blokem Veselé šachy. Děti si hravou formou osvojily základní tahy, naučily se logicky přemýšlet a být trpělivé. Nejmenší děti již zvládnou postavit správně figurky na šachovnici, starší děti už porážejí paní učitelky. Děti se na šachy a pana lektora každý týden moc těší. Ve čtvrtek 17. 6. 2021 proběhla závěrečná hodina tohoto školního roku. Pan lektor rozdal dětem diplom a sladkou odměnu. My už se těšíme na další spolupráci v novém školním roce. Tímto děkujeme MAP Frenštát za podporu.