V letošním roce jsme opět objednali motýly pro naše předškoláky, jako symbol vypouštění dětí do světa. Vypouštění jsme spojili s dramatizací o tom, jak se z ošklivé housenky, které se štítí brouček i […]

Vypouštění jsme spojili s dramatizací o tom, jak se z ošklivé housenky, které se štítí brouček i ptáček, stane krásný motýl, které ho pak všichni obdivují.

Motýly jsme byli vypustit vedle naší motýlí louky. Letos jsme museli být hodně trpěliví, než nám motýlci vylétli z pavilonu. Děti byly velmi trpělivé a odměnou jim byl motýl, který dlouho seděl v trávě, a my měli možnost si ho bedlivě prohlédnout. Nakonec odletěl na budovu školy.