Vánoční ladění jsme zahájili s dětmi v úterý dopoledne v kapličce. Děti se seznámily s místem, řekli jsme si příběh Ježíška a zahájili generální zkoušku na odpolední zpívání s rodiči. Odpoledne se naplnila kaple rodiči […]

Vánoční ladění jsme zahájili s dětmi v úterý dopoledne v kapličce. Děti se seznámily s místem, řekli jsme si příběh Ježíška a zahájili generální zkoušku na odpolední zpívání s rodiči.

Odpoledne se naplnila kaple rodiči a dalšími rodinnými příslušníky. S dětmi jsme zazpívali koledy, paní učitelky zahrály na příčné flétny. Na poslední koledu se přidali i rodiče. Nakonec děti rozdaly svá přáníčka.

Byla to kouzelná atmosféra plná lásky a souznění.

Zdobení stromečku

Ve středu jsme si nazdobili stromečky. Každá třída svůj.

Sváteční den

Ve čtvrtek jsme spěchali dříve na svačinku, abychom stihli všechny naše sváteční aktivity. Na děti čekala krásně nazdobená jídelna. Společně s paní učitelkou rozkrojili jablíčko, aby zjistili jaký bude nadcházející rok.

Zapálili jsme si lodičky.

Oslavili jsme svátek Natálky a narozeniny Dorotky.

Děti se podívaly na pohádku a netrpělivě už očekávaly Ježíška.

A zazvonil zvoneček a do třídy Země přišel Ježíšek.

Páteční koncert

Dětem zahrály naše paní učitelky Terezka a Ema.

Když jdete na koncert, musíte mít samozřejmě lístek. A ty děti taky měly.