Máme radost, že jsme mohli pomoci vybavit sportovní kemp pro děti z Ukrajiny, který proběhl 26. 7. – 30. 7. 2022 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Cituji z emailu pana Oslance: Kempu se zúčastnilo 26 mladých […]

Máme radost, že jsme mohli pomoci vybavit sportovní kemp pro děti z Ukrajiny, který proběhl 26. 7. – 30. 7. 2022 ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Cituji z emailu pana Oslance:

Kempu se zúčastnilo 26 mladých lidí, kterým se věnovalo 8 dospěláků, kteří jim připravili skvělý program a vyžití. Hlavní postavou kempu byla legenda českého baseballu Ota Kaňok, který je považován za jednoho z nejlepších pálkařů éry českého baseballu. Jsme vděční za podporu mnoha lidí, organizací i církvi, kteří jim poskytli podporu a zázemí pro to, aby mohli v tak náročném období zakusit zájem, přijetí i podporu. Někteří darovali peníze, jiní věci, další hodiny a dny svého času. To vše dalo dohromady atmosféru bezpečí a přijetí, které tolik potřebují.

—————————————————————————————————————————————–

Naše MŠ přispěla ke koupi tohoto velikého stanu: https://www.decathlon.cz/p/prutovy-stan-arpenaz-8-4-8-osob-4-loznice/_/R-p-334019?mc=8648414