Po dlouhé době jsme se s dětmi z MŠ a jejich rodiči sešli mimo území školy. Protože máme rádi dlouhé procházky do přírody, rozhodli jsme, že se s předškoláky rozloučíme na Javorníku. Za […]

Za podpory vedení obce, učitelek a rodičů jsme se v sobotu 12. 6. 2021 vydali rozloučit s našimi 5 předškoláky.  Po cestě nahoru děti plnily malé úkoly a po cestě zpět se veselo zpívalo.

Na vrcholu pod rozhlednou předškoláci přeskočili symbolicky peřinku z postýlky, přečetla se jejich životní báseň a rozdaly se jim malé dárečky.

Celou výpravu nám fotil pan Kryške, za což mu moc děkujeme.