Ve čtvrtek 19. ledna 2023 jsme navštívili Dolní Vítkovice. Pro děti jsme objednali program Putování za medem, což je program spojený se životem včel. Děti se v tomto vzdělávacím programu seznamují s vývojem […]

Ve čtvrtek 19. ledna 2023 jsme navštívili Dolní Vítkovice. Pro děti jsme objednali program Putování za medem, což je program spojený se životem včel. Děti se v tomto vzdělávacím programu seznamují s vývojem včely, ověřují si zde předmatematické dovednosti, třídění, počítání a základy programování pomocí robotické včely.

Vzdělávání v Dolních Vítkovicích se zúčastnilo celkem 20 dětí, z toho 10 dětí absolvovalo program. Ostatní děti si své technické poznatky a zkušenosti upevňovaly a testovaly v Dětském světě. Děti si vyzkoušely mechanické stavební stroje na staveništi, věnovaly se pokusům a hře s vodou ve vodním světě, zahrály si na automechaniky, hledaly se v bludišti a řádily v pohádkovém lese.

Celý program byl hrazen prostřednictvím programu OKAP II včetně dopravy.