Ve čtvrtek 19. ledna 2023 jsme navštívili Dolní Vítkovice. Pro děti jsme zde zařídili program Putování za medem, což je program spojený se životem včel, děti se seznamují s vývojem včely, čím […]

Ve čtvrtek 19. ledna 2023 jsme navštívili Dolní Vítkovice. Pro děti jsme zde zařídili program Putování za medem, což je program spojený se životem včel, děti se seznamují s vývojem včely, čím se živí. Zkouší si zde předmatematematické dovednosti, třídění, počítání a hlavně základy programování pomocí robotické včely.

Jelo 20 dětí, 10 dětí absolvovalo program, druhá půlka si mohla užít v Dětském světě. Tam nám byl čas krátký 🙂 Děti si zahrály na staveništi, užili si ve vodním světě, zahrály si na mechaniky, hledaly se v bludišti.

Celý program byl hrazen prostřednictvím programu OKAP II včetně dopravy.