Ve spolupráci s panem Brožem jsme připravili naší milé bývalé paní učitelce Marušce překvapení k jejím krásným kulatinám. Nalákali jsme ji na procházku, kde ji pod přístřeškem čekalo drobné občerstvení, předali jsme […]

Ve spolupráci s panem Brožem jsme připravili naší milé bývalé paní učitelce Marušce překvapení k jejím krásným kulatinám. Nalákali jsme ji na procházku, kde ji pod přístřeškem čekalo drobné občerstvení, předali jsme ji kytičku a deku, kterou potřebovala na další velké překvapení. Pan Brož ji svezl na svém vozíku taženým psím spřežením.

Nejdříve jsme vypravili na cestu do Veřovic a zpět paní učitelku Marušku. Potřebovala rukavice, ochranou helmu a deku. Po návratu nám pan Brož vyprávěl, jak se psi trénují, co všechno potřebují, co žerou, kde se pořádají závody psích spřežení a jakých ocenění již dosáhl.

Byl to zážitek jak pro paní učitelku, tak také pro nás.