Adventní čas jsme trávili příběhy o Mikulášovi a Betlémě. Byli jsme se naladit ve Frenštátském muzeu, spoustu času jsme opět trávili venku, odnesli jsme něco na zub zvířátkům do lesa […]

Adventní čas jsme trávili příběhy o Mikulášovi a Betlémě. Byli jsme se naladit ve Frenštátském muzeu, spoustu času jsme opět trávili venku, odnesli jsme něco na zub zvířátkům do lesa a nasávali atmosféru z krásně vyzdobené jídelny od paní Brožové.

Pan Brož nám představil svoje pejsky a ukázal, jak se jezdí se psím spřežením. Dozvěděli jsme se, jak dlouho trvá závodní sezóna, že pejsci v létě odpočívají a čím je krmí. Tímto ještě jednou děkujeme! Jsme rádi za každou aktivitu, kterou naši rodiče přispějí k povědomí dětí i jejich rodičů o dění v obci.

Naučili jsme se zpívat koledy a poslední den jsme stihli pohádku z retro promítačky a protože jsme byli hodní, přišel i Ježíšek. Děti dostali nové puzzle a spoustu zajímavých rozvíjejících hraček. Největší radost máme ze 2 mikroskopů, které určitě hned v Novém roce využijeme k našemu bádání nejen v přírodě.

Už se těšíme na další nové zážitky v roce 2022!

https://www.msbordovice.cz/fotogalerie/