Třída moře poprvé ve sportovní hale Už jsme se dočkali, vyzkoušeli a hlavně jsme si to užili! Sázeli jsme, zalévali, okopávali a zase zalévali a čekali jsme a čekali… A […]

Třída moře poprvé ve sportovní hale

Už jsme se dočkali, vyzkoušeli a hlavně jsme si to užili!

Sázeli jsme, zalévali, okopávali a zase zalévali a čekali jsme a čekali… A už je to tady, jahody z naší zahrádky.

Umíte si vyrobit křídu? My ano. Podívejte se, jak krásně kreslí.

Motýli

Rok utekl jako voda a my jsme zase objednali motýlí housenky, abychom je mohli vypustit do světa, stejně jako naše předškoláky. S dětmi jsme společně pozorovali jejich vývoj, chystali nektar, ovoce a květiny pro jejich první dny.

Plody našich keřů

Lesní školka – orientace v mapě, oslava v Hájku

Slavíme ve třídě

Naši čápi

Program noční obloha Hvězdárny Valašské Meziříčí

Co všechno lze vidět dalekohledem z naší planety? To jsme se dozvěděli z programu hvězdárny. Navíc se děti mohly samy takovým profesionálním dalekeholedem podívat na slunce.

Hrajeme diskgolf a tvoříme v kouzeleném lese rakety a jiné vesmírné tělesa

Koncert z Miss Music Kopřivnice

Děti si mohly poslechnout hru na klavír a housle. Slyšeli jsme písničky z pohádek a zazpívaly si společně lidové písničky. Děti si také mohly vyzkoušet hru na malé housličky.

Poslední lekce plavání

Tak si naše děti vyplavaly zaslouženě vysvědčení! Výkony jsou to skvělé. Pro některé je úspěch, že překonaly strach z vody a velký bonus k tomu, že uplavou velký kus s pomůckami. Jiní zvládnou uplavat 25 m, a to i bez pomůcek!!! Odměnou jim dnes byla jízda na skluzavce.

Slavnostní ukončení projektu Se Sokolem do života

Kde jinde předat dětem odměny za jejich celoroční sportování se Sokolem, než v naší nové hale, kde nás čeká mnoho hezkých chvil a příležitostí se zdokonalovat v obratnosti a sportovních disciplínách.

S dětmi jsme začali cvičit v hale od června a hned jsme plně využili prostor. Začali jsme cvičením na překážkové dráze, vyzkoušeli jsme házení a kopání s míčem, stříleli jsme na branku.

Všechny naše dovednosti si značíme nálepkami do sešitu Sokola.

Za splnění úkolů děti z rukou starosty a paní ředitelky dostaly medaili a diplom.

Oslava pod pergolou