Ve čtvrtek 24. 6. 2021 jsme konečně vyjeli na několikrát odkládaný výlet. V 8 hodin nám přistavili krásný klimatizovaný autobus a s veselou náladou a velkým očekáváním jsme vyjeli směr hrad, kde nás čekal […]

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 jsme konečně vyjeli na několikrát odkládaný výlet. V 8 hodin nám přistavili krásný klimatizovaný autobus a s veselou náladou a velkým očekáváním jsme vyjeli směr hrad, kde nás čekal zajímavý program plný zážitků a překvapení. Vyšli jsme pěšky až nahoru, kde už nás vyhlížel pán hradu. Představil nám legendu o utajeném pokladu, který se děti vydaly do hradu hledat. Po splnění všech úkolů je v hradní věži čekala velká truhla s pokladem.  Poté jsme zasedli k odpočinku a řízku a ještě si prohlédli okolí zříceniny. Na cestě zpět jsme vyšli ještě ke křížku a od něj lesní cestičkou k místu, kde jsme hledali kopyto čerta, o kterém nám hradní pán vyprávěl další zajímavou legendu. Zpět ke škole jsme se vraceli plni zážitků.