1. říjnový den jsme jeli na výlet autobusem do Záchranné stanice Bartošovice. Tam byl pro nás připraven základní program, a to je seznámení se s činností stanice a zvířaty, které se vyskytují […]

1. říjnový den jsme jeli na výlet autobusem do Záchranné stanice Bartošovice. Tam byl pro nás připraven základní program, a to je seznámení se s činností stanice a zvířaty, které se vyskytují v Poodří. Součástí byla prohlídka vnitřních expozic a následně venkovních. Děti zde viděly z 80 % zachráněné ptáky, které se pokouší vypustit opět do volné přírody. Jsou zde ale také stálí obyvatelé, nejen ptačí, které se nepodařilo vypustit, anebo už to nelze, protože jsou zvyklí na péči člověka.

Po prohlídce jsme se přesunuli kousek dál na dětské hřiště, kde jsme si dali svačinku a strávili chvíli na místních krásných prolézačkách.

Spokojeni a plní krásných nových zážitků jsme se vraceli přímo na oběd do školky.

Za tento výlet opět vděčíme Honebnímu společenství Lichnov – Bordovice, které nám zaplatilo autobus. Děkujeme!

https://www.msbordovice.cz/fotogalerie/